Obojky, vodítka a postroje se jménem pro psy
ÚVOD  /  O NÁS

Unikátní produkty pro pejskaře již od roku 2009

U nás si může každý snadno a rychle nakonfigurovat obojek nebo postroj pro svého psího kamaráda. Pro sebe třeba bundu či pamlskovník. Vše tak, aby to bylo celé podle jeho představ. A my vše ušijeme, jak nejlépe umíme. Máme na to ty nejlepší stroje, materiály a skvělý tým.

Šijeme na zakázku
šijeme na zakázku

Naše obojky zachraňují životy

Unikátní obojky s telefonním číslem zajistí nejkratší cestu domů Vašeho pejska, v případě zaběhnutí. U nás můžete vybírat z desítek barev popruhů i polstrování. Funkční a nádherné – to je naše heslo.

Šijeme i na sklad
Praktické vybavení ihned

Praktické vybavení ihned

Pokud nechcete čekat na zakázkovou výrobu, máme pro Vás řešení. Naše nejprodávanější výrobky šijeme také na prodej ihned. Tyto výrobky najdete na našem druhém webu www.mujmax.cz

Žijeme svůj sen !

Naše práce je naší radostí. V zakázkové výrobě řešíme individuální požadavky a snažíme se vyjít vstříc, co to jde. Někdy je to náročné a o to více nás těší Vaše spokojenost. Kromě Česka a Slovenska máme pobočky již i v Holandsku a Francii, kde se zabýváme prodejem speciálních zdravých postrojů.

KVALITA
na prvním místě

Při šití obojků a postrojů používáme speciální profi stroje zik-zak. Jedná se o stehy, které se vrství a nikdy se nerozpářou. Na jednom místě je až desítky stehů.

Kvalita na prvním místě

ORIGINALITA
a neustálá vylepšení

V naší ohromné nabídce materiálů, barev a velikostí si vyberete Vás originální produkt, který nebude mít nikdo jiný. Přidejte vlastní výšivku pejska či textu.

Originalita a neustálá vylepšení

PÉČE
jde nám o zdraví

Naše postroje si vybírají přední trenéři a psí fyzioterapeuti v Evropě. Používají je při práci i rekonvalescenci pejsků. Zdraví a pohodlí pejsků je pro nás zásadní.

Férovost v jednání o ceně
Kdo jsme
Kdo jsme

Budeme si rozumnět.
Jsme totiž také pejskaři!

Je nás 24. Všichni jsme pejskaři (či koňáci) a máme se tu rádi. Jsme parťáci a pomáháme si. Provozovnu máme v Jablonném nad Orlicí. Odtud k Vám měsíčně putuje asi 2000 balíčků se zakázkovými objednávkami.

Podniková prodejna je v Brně Žabovřeskách – U Tiffany. Rádi Vám zde oměříme pejska a můžete si zde vyzkoušet oblečení pro Vás. Přijďte se k nám podívat.

4dox má poslání a duši a my jsme její součástí.

První obojky jsme ušili již v roce 2009. Tenkrát se nám ztratil pejsek a hledali jsme řešení, jak takové situaci předejít. Od té doby se naše nabídka rozšířila o kompletní vybavení pro pejsky i páníčky. Za celou dobu podnikání naše obojky zachránily již několik desítek pejsků. To je to nej !!!

IVANA DUŠKOVÁ, spolumajitelka

Ivana Dušková

Martin Dušek

majitel

Mou specialitou je programování individuálních log a obrázků pro výšivku. Zabývám se také vývojem nových technologií včetně sublimace. Mám československého vlčáka Doriana.

Iva Dušková

majitelka

4dox miluji a každý den ráno se těším do práce. Vedu chod firmy v Jablonném. Starám se jak o lidi, peníze i komponenty. Mým miláčkem je má borderka Charlie.

Věrka Pisárová

odborné poradenství

Jsem ve 4dox od úplného začátku. Váš kontakt pro speciální dotazy i pro radu. Mám veterinární vzdělání a mnoho kurzů fyzioterapie pro psy. Mám 2 borderteriéry Tiffanny a Meddy.

Bára Ognarová

obchod a objednávky

Pracuji v Brně na prodejně. Ráda Vám ukážu náš sortiment a poradím s výběrem. Také Vám potvrzuji přijetí nových objednávek. Můj pejsek je ovčanda Zara, dává mi mnoho radosti.

Bára Smigová

obchod a objednávky

Setkáme se Brně v obchodě. Také si telefonujeme a kontroluji Vaše objednávky. Starám se o FB a Instagram. Mou radostí jsou stafordky Bubli, Yoda, Cuky a shitzu Anýzek

Jana Gelová

expedice

Ve firmě mám na starosti expedici balíčků z webů 4dox.cz a mujmax.cz. Také zajišťuji správné fungování skladů při přípravách komponentů do výroby. Doma mám berňačku Bellinku.

Dana Hubálková

hlavní krejčová

Jsem šťastná, že jsem se před mnoha lety dostala do týmu 4dox. Nyní mám na starosti vývoj nových výrobků a výrobu prototypů. Je to dreamjob. Miláčkem je můj voříšek Miky

Vendula Černohousová

střihačka

Stříhám co to jde, mám k dispozici 3 pilky a i to někdy nestačí :-) Jsem dámská krejčová, ale chtěla jsem práci více v pohybu. Tohle je různorodá práce a to je super. Jezdím závodně na koloběžce

Katka Brůnová

obsluha vyšívacích strojů

Pro 4dox pracuji již několik let, nejdříve jako švadlena. Nyní mám na starosti 3 velké vyšívací stroje. V týmu jsem moc spokojená. Doma mám německou ovčandu Sally.

Lucie Michaličková

programátor výšivek

Já zpracovávám Vaše požadavky na výšivku do reálu. Píšu programy, aby vyšívací stroje věděly, co vyšívat. Je to krásná práce a stále mě překvapují požadavky a kombinace zákazníků.

Jitka Tkáčová

švadlena postroje

Vyrábím pro Vás obojky a postroje. Nejraději šiju postroje comfort plus. Zpracovávám zejména zakázky do Francie. Nově se zaučuji na šití výcvikových batůžků.

Martina Tomišková

švadlena postroje

Ráda pro Vás vyrábím barevné kombinace postrojů a těším se, co mě nového čeká v další objednávce. Zabývám se psími sporty a mám australandu Berrynku.

Kateřina Hrdinová

švadlena speciální postroje

Pracuji pro 4dox přes 8 let. S malou přestávkou při vysoké škole. Vrátila jsem se zpět od účetnictví do báječného týmu 4dox. Šiji speciální postroje pro Holandsko. Doma mám oříška Murdoga a 2 koně.

Irena Decová

švadlena obojky a vodítka

Baví mě barvy a kombinace, které si vybíráte. Když ušiji obojek, těším se, jak bude novému „zákazníkovi“ slušet. Mými miláčky jsou mé biewer jork. teriérky Nelly a Amy.

Dana Urbanová

švadlena obojky a vodítka

Jsem ve 4dox již 6 let, prošlo mi rukama už tisíce zakázek. Nejraději pro Vás šiji dlouhá celopolstrovaná vodítka. Těší mě být součástí týmu 4dox.

Jana Dušková

švadlena pamlskovníky

Ve firmě jsem přes 11 let. Začínala jsem jako švadlena postrojů a obojků. Časem jsem se posunula na krejčovinu. Nyní pro Vás šiji zejména pamlskovníky XL. Doma mám beauceronku Zorču.

Soňa Podolská

švadlena tašky a pamlskovníky

Kabelky a pamlskovníky šiji asi rok, ale nesmírmě mě to baví. Vyrábím hlavně pro prodej ze skladu – na mujmax.cz Doma mám 2 kavalírky Elišku a Happynku. Společnost nám dělá také kocour.

Lenka Motlová

švadlena pamlskovníky

Pro 4dox jsem začala šít asi před 2 lety. Mou doménou jsou pamlskovníky s utažením na korálek. Ušila jsem jich pro Vás už několik tisícovek. Mám miláčka boxerku Tess.

Jana Marešová

švadlena pamlskovníky

Každý den se těším, jaké dnes budu šít pamlskovníky. Tím, že je každý jiný s různými jmény a výšivkami pejsků, moje práce je barevná a radostná. Vyrábím hlavně pamlskovníky na magnet.

Hanka Kovářová

dámská krejčová

Nejčastěji pro Vás šiji výcvikové bundy. Dle sezóny, letní, zimní nebo celoroční. Je to krásná práce, náročná krejčovina, ale o to více mě to baví. Vyrábím jak zakázky 4dox,tak na sklad mujmax.cz

Radka Faltusová

dámská krejčová

Ve 4dox jsem už několik let. Za tu dobu jsem šila kompletní sortiment oblečení pro páníčky. Nejraději šiji výcvikové bundy 2v1, s odepínacími rukávy a kapucou. Ale ráda ušiji i kalhoty či sukně.

Monika Faitová

dámská krejčová

Pro 4dox pracuji necelý rok. Jsem nadšená přístupem, pokorou a nadšením lidí, kteří zde pracují. Já šiji nejčastěji výcvikové vesty a tlapkované celoroční bundy. Nově také šiji výcvikové batůžky.

Marcela Dolečková

dámská krejčová

Já jsem stále v pohybu. Jezdila jsem rally na mezinárodní úrovni. Mám hodně energie. Ráda šiji výcvikové kalhoty a kraťasy. Vyrábím jak zakázky, tak šiji na sklad mujmax.cz. Doma máme kocourka.

Michaela Valentová

dámská krejčová

Stále se učím a přidávám do svého portfolia postupně nové a nové výrobky. Začala jsem na výcvikových sukních, následně jsem se naučila kalhoty a kraťasy. Nyní pro Vás šiji také batůžky.

Důvěřuje nám již 14 tisíc pejskařů

HvězdaHvězdaHvězdaHvězdaHvězda

Výrobek je ještě krásnější než na fotografii, zpracování a materiálu dobré kvality. Doporučuji.

Vanda Lacková


HvězdaHvězdaHvězdaHvězdaHvězda

Už rok mám pamlskovnik 2 v 1 a včera přišly kraťasy. Jsou lehké, softshellové a mají velké kapsy na pamlsky kraťasy jsou super, nutně potřebuji ještě dlouhé kalhoty na zimu prostě super

Petra Sedlačková


HvězdaHvězdaHvězdaHvězdaHvězda

Dnes nám přišel obojek a jedním slovem NÁDHERARozměrově sedí perfektně a vypadá ještě lípMoc děkujeme

Jiřinka Kašpárek Kašparová


HvězdaHvězdaHvězdaHvězdaHvězda

Široká nabídka variant postrojů pro psy, vzhledem k individuální výrobě rychlé dodání a super kvalita

Jana Procházková


HvězdaHvězdaHvězdaHvězdaHvězda

4dox doporučuji, kvalitní práce. Dnes dorazil obojek pro druhého psa. Naprostá spokojenost.

Naďa Chlíbková


HvězdaHvězdaHvězdaHvězdaHvězda

Teď už Koru v lese nikdo nepřehlídne. Reflexní, polostahovací obojek se jménem a číslem. Ochotný a vstřícný přístup, doporučuji.

Šárka Hemerová


HvězdaHvězdaHvězdaHvězdaHvězda

Rychlost! Objednala jsem si zboží skladem a dorazilo velmi rychle. Komunikace s obchodem na 1. Každý krok přišel v emailu. No a nakonec jejich zimní kalhoty jsou skvělé! Doporučuji i pro silnější pejskařky

Zdenka Šlárová


HvězdaHvězdaHvězdaHvězda

Skvěle ušitý postroj, psí slečně padne skvěle. Sice delší čekací doba, ale vyplatilo se čekat. Po téhle dobré zkušenosti budeme objednávat vodítko a obojek. Ještě jednou děkujeme

Šárka Zábranská


HvězdaHvězdaHvězdaHvězdaHvězda

4dox DOPORUČUJI!!!Pamlskovník,tričko a kšiltovka s výšivkou moc krásná a kvalitní práce.Jsem spokojená.Děkuji

Kristýna Hejtmánková


HvězdaHvězdaHvězdaHvězdaHvězda

Precizní výrobky, které vydrží dlouho. Venčící kabelka je nová od Ježíška, pamlskovníky jsou používané skoro dva roky a pořád vypadají pěkně. A to je tahám na střídačku denně. A jsou několikrát prané.

Hana Starobová Filová


HvězdaHvězdaHvězdaHvězdaHvězda

4dox určitě doporučuji, objednala jsem si pamlskovník a je super, krásně udělaný, praktický, dobře mi sedí...komunikace byla na jedničku. Moc děkuji

Aneta Šimčíková


HvězdaHvězdaHvězdaHvězdaHvězda

Úžasná práce mohu jen doporučit, takový výsledek jsem ani nečekala komunikace též úžasná. Moc děkujeme

Lucie Lů Profeld


HvězdaHvězdaHvězdaHvězdaHvězda

Moc děkuji za krásnej obojek, je nádhernej. A Meggince moc sluší. Moc hezký jednání ze strany 4dox a rychle vyřízená objednávka

Vendula Oswaldová


HvězdaHvězdaHvězdaHvězdaHvězda

Obojok od 4dox je perfektný ....krásne farby, kvalitné spracovanie ....spokojnosť na 100% určite odporúčame

Alexandra Terchovan


HvězdaHvězdaHvězdaHvězdaHvězda

Jsem naprosto nadšená z výcvikové vesty, stala se mým nejoblíbenějším kouskem šatníku:) už jsem ji začala nosit i na kolo. moc děkuji pes má i obojek s tel.cislem taky paráda.

Ivana Křivánková


Začněte navrhovat!
Zkuste si vytvořit vlastní produkt hned teď

Jsme jedineční v nabídce barev a materiálů. Tím, že můžete použít vlastní konfiguraci, vybíráte ze 14 barev popruhů a to v 5-ti šířích. Sofshell, použivaný na polstrování obojků nebo i oblečení pro paníčky, tašky či pamslkovníky, nabízíme v 29 barvách. Pro oblečení můžete zvolit i zimní provedení bund a nebo naopak letní provedení bund, kalhot i sukní. Každé má svůj specifický materiál, který odpovídá náročným požadavkům pejskařů, co se týká oděruvzornosti a stálobarevnosti.

U obojků a postrojů používáme pouze nerezové komponenty, které se neodřou, ani nikdy neprasknou. Plastové spony jsou s vysokým obsahem pryskyřice a vhodné do teploty - 20 °C.

PRO PEJSKA PRO SEBE
Začněte navrhovat

Proč nakupovat u nás

Ušité na míru

U nás se dělají pouze kusovky, každý výrobek je originál. Buďte nároční! Vyberte barvy, rozměry i výšivku a ostatní je naše práce.

Zdraví především

Chcete, aby Váš pes neměl blokády zad nebo ztratil čich? Zvolte naše postroje, které jsou testovány psími terapeuty.

Vyrobeno s láskou

Každý vyráběný kus vezmeme do ruky pětkrát. Výroba není práce, ale náš život. A to milujeme !

Kamenná prodejna

Přijďte si prohlédnout vše, co vyrábíme. Přijďte pobejt ! Rádi poradíme a změříme pejska. Zborovská 16, Brno Žabovřesky