Celonastavitelný postroj pro psy Smart na míru | 4dox
Úvod  /   /  Postroje  /  Smart postroj

Smart postroj

Postroj jedinečný svým střihem a způsobem šití. Střih byl vyvíjen 2 roky s pomocí holandských psích terapeutů. Kromě zdravého "Y" střihu, je postroj plně nastavitelný - až na 5- ti místech a je celopolstrovaný. Takový podobný postroj na trhu nenajdete.

Konfigurátor Galerie výrobků
11
Cena: 1292

Navrhněte si výrobek jak se vám líbí

1Barva pejska

info

2Šíře popruhu

info

3Nastavitelnost

info

4Plemeno psa

info

5Datum narození psa

info

6Rozměr AB

info

7Rozměr BC

info

8Rozměr DA

info

9Rozměr DCD

info

10Barva popruhu

info

11Barva polstrování

info

12Spona

info

13posuvka

info

14Kryty na spony a posuvky

info

15Výšivka

info

17Reflexní komponenty

info

Veškeré zboží se šije na zakázku. Dodací doba je tedy 20-40 dní

INFORMACE O PRODUKTU

Psí kšíry začínají být v dnešní době nepostradatelnou součástí vybavení zodpovědného kynologa. Pes má dvě těžiště a postroj sílu psa roznese po celém těle. Netrpí tedy ani páteř ani dýchací trubice a krční svalstvo.

Pokud cestujete se svým psem autem, je zákonná povinnost ho mít upoutaného na jednom místě nebo v přepravce. Jestli cestuje na zadních sedačkách, potřebujete pás do auta.  Naše autopásy mají vždy nerezovou karabinu nejvyšší jakosti a to v základní bezpříplatkové verzi.

Pro odpočine vašeho pejska vyrábíme pelíšky pro psy. Jedná se o matrace vyrobené z jednoho plátu čalouněného molitanu se samostatným pratelným povlakem. Pelech pro psy je vždy o výšce 9 cm, plát tvrzeného molitanu zajistí, že se i těžké zvíře časem nepromáčkne na zem. Zároveň je náš pelíšek pro psa vhodný pro staré psy a pro psy s bolestmi kloubů. Je pohodlný, měkký, ale zvíře se do něho nezaboří a snadno vstává.

V našem obchodě pro psy si vybere opravdu každý.

 

 

 

Typ tlapky Barva tlapky Barva srdce Typ výšivky Textova výšivka Barva výšivky Font výšivky Symboly výšivky Zkontrolujte, zda máte správně vybránu barvu, font i symbol výšivky Barva jazyka Barva srdce Barva pejska Barva obojku Barva znaku Barva kosti Barva tlapek

%title%

%content%

%title%

%content%

Barva pejska

Barva pejska ve formuláři Vám pomůže lépe si představit, jak na něm bude obojek v různých barvách vypadat.

Šíře popruhu

Vybírejte šíři popruhu dle velikosti Vašeho pejska. Čím širší popruh, tím je  postroj mohutnější. Kovové i plastové části jsou následně silnější a těžší. Pod popruh přišíváme podšívku, tedy polstrování postroje, které postroj rozšiřuje o 3-8 mm na každou stranu, úměrně dle zvolené šíře popruhu.

Orientační doporučení vhodné šíře popruhu je takto:

““

 

Nastavitelnost

Všechny naše postroje jsou v základu nastavitelné okolo břicha. Zde jsou nejčastější změny rozměru pejska, ať již změnou těla v průběhu roku - léto/zima, případně velké změny zasrstění.

Nabízíme ale možnost nastavení postroje na všech dalších částech konstrukce. Plná nastavitelnost je vhodná, pokud postroj kupujete pro rostoucího pejska, případně, pokud si nejste úplně jisti měřením a nebo pokud víte, že Váš pejsek během roku mění rozměry nejen kolem břicha, ale třeba i v ramenních částech.

Plemeno psa

Plemeno vašeho pejska je údaj, který nám umožní zkontrolovat rozměry, které jste do systému zadali a také můžeme například použít těžší komponenty, vyrobit větší polstrování atd. Pokud máte křížence, zkuste prosím odhadnout plemena matky a otce a ideálně prosím připište váhu pejska.

Obojky a postroje i pro nejtěžší a nejsilnější psy nejsou pro nás problémem. Psí obojky a postroje pro dogy, bulmastify, bernské salašnické nebo jiné s váhou nad půl metráku jsou našim každodenním chlebem.

Datum narození psa

Zadejte datum narození pejska ve formátu 10.01.2012.

Datum je pro nás důležité, abychom v případě mladého psa adekvátně řešili prodloužení délky obojku. Pokud neznáte datum přesně a pes je již dospělý, uveďte pouze kolik mu je roků.

Rozměr AB


Rozměr A - B : od kohoutku k hrudní kosti (prosím neplést s obvodem krku)

 

 

Rozměr BC


Rozměr B - C : spodní část od hrudní kosti do místa, kde je uvázaný provázek.

Rozměr DA

Rozměr A - D : zádová část od kohoutku do místa, kde je uvázán provázek.

 

Rozměr DCD

Rozměr D - C - D : obvod hrudníku.

Použijte provázek nebo vodítko, uvažte ho psovi v nejširším místě hrudníku. Následně změřte obvod kolem provázku. Nechte provázek uvázaný pro další měření.

Barva popruhu

V barevné škále vyberte kliknutím barvu, která se Vám líbí.

Popruh je nosný prvek obojku, postroje i vodítek.

Popruh je vyrobený na zakázku v ČR z polypropylenu a je tkaný z 282 nití. Jeho tloušťka je 1,6 mm a pevnost v tahu 1682 kilogramů. Vybrat si můžete z 15 barev.

Profesionální šicí stroj zajistí, že se obojek, postroj nebo vodítko nepřetrhne, nerozpáře a ani nepraskne. Používáme speciální bezpečnostní ploché švy s automatickým zapošíváním. Sponu tak drží 100 - 200 plochých stehů. Díky nitím odolným UV záření a testováním v tahu se steh nevypáře a výšivka nevybledne. Praktičnost a funkčnost je pro nás stejně důležitá jako kvalitní zpracování. Pěkný vzhled výrobku vydrží několik let při každodenním používání.

 

Ukázka plochého bezpečnostního stehu:

 

 

Barva polstrování

Podšívka produktu je jeho polstrování. To zajistí, aby byl produkt pro pejska příjemný, měkký a nikde nedřel kůži ani srst.

Materiály, které používáme pro polstrování  jsou testované na dlouhou životnost, mají vysokou stabilitu barevnosti a UV odolnosti.

Softshell - jeden z nejpopulárnějších materiálů, který všichni známe. Nesákne vodu, pokud je namočen, rychle vysychá. Velmi dobře se udržuje, stačí otřít vlhkým hadříkem. Případně vyprat v pračce na 30 stupňů. Materiál vydrží těžké zacházení, běhání v lese, koupání v blátě. Nezatrhává se.

Vyberte si barvu podšívky, aby ladila k Vašem pejskovi, k vybrané barvě popruhu a také k barvě výšivky. Případně k Vašemu stylu :-)

Barva podšívky se Vám zobrazuje v náhledu v hlavním okně, jak na pejskovi, tak na samotném popruhu. Proklikejte více barevných kombinací a vyberte tu nejhezčí.

Spona

Spona - trojzubec slouží k zapnutí a rozepnutí obojku nebo postroje.

Plastová spona - pevný materiál, mj. používán také v armádní výzbroji.

 

Kovová spona - materiálem této spony je slitina hliníku. Spona je velmi pevná, ale citlivá na znečištění vnitřního mechanismu. Uvnitř je nerezové péro, které zajišťuje otvírání a zavírání spony, pokud se ale dovnitř dostane písek, může se spona stát nefunkční. Obojek je tedy potřeba častěji prát, aby došlo k propláchnutí spony. Sponu je po vysušení potřeba naolejovat.

posuvka

Posuvka umožní utažení a povolení obojku či postroje. Zajistíte tak, že pejskovi obojek nebo postroj perfektně padne i v případě výměny srsti. Posuvku vždy všíváme velmi natěsno, aby nedošlo k jejímu samovolnému povolování.

Plastová posuvka - pevný plast mj. používaný i v armádní výbavě. Vhodné pro všechny typy a velikosti obojků i postrojů.

 

Nerezová posuvka - nejpevnější posuvka z výše uvedených. Vyrobena z jednoho kusu materiálu, není svařovaná.

Vhodná pro silné psy a ty, kteří táhnou a škubou na vodítku. Posuvka působí masivněji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kryty na spony a posuvky

Kryty na spony a posuvky jsou softshellový potah, který chrání kůži a srst u citlivých psů (alergici, naháči) před kontaktem s touto plastovou/kovovou částí postroje.

Výšivka

Výšivka je volitelná. Můžete si nechat vyšít jméno pejska a telefonní číslo nebo jen jméno nebo jen telefon. Barvu výšivky lze sladit s barvou podšívky. Font výšivky si vyberete z několika možností. Font výšivky telefonního čísla je vždy stejný, aby se zachovala čitelnost.

výšivka

Na postroj vám vyšijeme text, který chcete. Například jméno pejska nebo telefonní číslo.

Vyšíváme na ramenní popruh.

Reflexní komponenty

Reflexní komponenty se používají z důvodu zvýšení bezpečnosti venku. Jsou to materiály, které odráží světlo například z protijedoucích aut až na vzdálenost 200 metrů. Na výběr jsou následující varianty:

-          reflexní lemovka – úzký pásek, který se všívá mezi popruh a podšívku

-          reflexní štítek – upíná se pomocí suchého zipu kolem popruhu, pokryje větší část, ale je více vidět.

Formulář nelze odeslat, nejsou vyplněny tyto položky

  X

  Proč nakupovat u nás

  Ušité na míru

  U nás se dělají pouze kusovky, každý výrobek je originál. Buďte nároční! Vyberte barvy, rozměry i výšivku a ostatní je naše práce.

  Zdraví především

  Chcete, aby Váš pes neměl blokády zad nebo ztratil čich? Zvolte naše postroje, které jsou testovány psími terapeuty.

  Vyrobeno s láskou

  Každý vyráběný kus vezmeme do ruky pětkrát. Výroba není práce, ale náš život. A to milujeme !

  Kamenná prodejna

  Přijďte si prohlédnout vše, co vyrábíme. Přijďte pobejt ! Rádi poradíme a změříme pejska. Zborovská 16, Brno Žabovřesky