Psí matrace Komfort : 4dox
Úvod  /   /  Psí matrace Komfort

Psí matrace Komfort

Matrace pro pejsky 4dox jsou navrženy psímy terapeuty z pohledu fyziologie psa. Jsou unikátní v tom, že výplň je vyrobena z jednoho plátu speciální paměťové i nepaměťové pěny, která je používána pro lidské matrace. Tím pádem se pelíšek neproleží, nepropadá pod velkým pejskem a je dostatečně vysoký pro pohodlné vstávání, starších nebo nemocných pejsků. Velkou výhodou je také samostatný povlak, který můžete pohodlně sundat a vyprat v pračce.

Proč zrovna matrace od 4dox?

Unikátní ortopedická matrace pro pejsky. Vnitřní část je vyroben z paměťové pěny, která je určena také pro použití na matrace pro lidi. Je tedy nejvyšší jakkosti. Matrace je vhodná zejména pro pejsky starší, či s problémy s pohybovým aparátem. Paměťová pěna krásně obejme klouby i tělo pejska. Paměťová pěna je ve výši 9 cm, v jednom kuse, není tedy vyplněna standartními výplněmi. Celá matrace je tedy plně v paměťové pěně. Tímto je matrace absolutně unikátní. Žádné náhražky. Ale plných 9 cm výšky v této kvalitě. Povlak matrace je voděodolný a oděruvzdorný. Pevný povlak nabízíme v materiálu suede leather - což je imitace jelenice. Ideální materiál pro psí použití. Ponechává vlastnosti jelenice - tedy jemnost, oděruvzdornost a také textilie zajistí neomezené praní v pračce. Druhým materiálem, který na povlaky používáme, je softshell. Jedná se o materiál používaný na outdorové oblečení. Je oděruvzdorný, voděodpudivý, pratelný v pračce bez jakýchkoliv problémů. Pejci tyto pelíšky prostě milují !!! Povlak je šit se zipem pro otevření do "L", svlékání a oblékání matrace je tedy velmi praktické a pohodlné. Povlak je vybaven skrytým zipem, není tedy nebezpečí, že by pejsek zip kousal. Panel paměťové pěny má samostatné čalounění, tedy při svlékání a oblékání povlaku si pěnu nepoškodíte.

Proč nakupovat u nás

Ušité na míru

U nás se dělají pouze kusovky, každý výrobek je originál. Buďte nároční! Vyberte barvy, rozměry i výšivku a ostatní je naše práce.

Zdraví především

Chcete, aby Váš pes neměl blokády zad nebo ztratil čich? Zvolte naše postroje, které jsou testovány psími terapeuty.

Vyrobeno s láskou

Každý vyráběný kus vezmeme do ruky pětkrát. Výroba není práce, ale náš život. A to milujeme !

Kamenná prodejna

Přijďte si prohlédnout vše, co vyrábíme. Přijďte pobejt ! Rádi poradíme a změříme pejska. Zborovská 16, Brno Žabovřesky