Úvod  /   /  Tuli pelíšek

Tuli pelíšek

Tuli pelíšek vychází ze zvyků všech pejsků, kteří mají tendence se v pelíšku zahrabat, zavrtat nebo schovat. Je to jejich přirozená vlastnost "mít krytá záda" a intuitivně vyhledávají pelíšky, kde se mohou zavrtat, nebo alespoň, kde je zdvyžený okraj, aby jim "kryl"záda.

Tuli pelíšek

Pelíšek se stříškou, která přikryje pejska. Vhodné pro všechny velikosti pejsků. Tuli pelíšek vychází ze zvyků všech pejsků, kteří mají tendence se v pelíšku zahrabat, zavrtat nebo schovat. Je to jejich přirozená vlastnost "mít krytá záda" a intuitivně vyhledávají pelíšky, kde se mohou zavrtat, nebo alespoň, kde je zdvyžený okraj, aby jim "kryl"záda. Pelíšek je vysoký 10 nebo 20 cm. Je vyroben ze dvou částí. Vnitřní výplň je vyrobena z plátu pevné měkké pěny, která je mj. používaná pro výrobu matrací pro lidi. Na tuto pěnu je navrstveno umělé peří (typ dutého vlákna). Kombinací těchto materiálů se zajistí, že pelíšek se v horní části trochu pod pejskem propadne - tedy pelíšek vytvoří "důlek", ale zároveň se pelíšek nikdy nepropadne úplně a pejsek stále leží na vysoké mataci, což je pro ně žádané. Vnitřní část má samostatný povlak a je vyndavatelná. Povlak se stříškou je vyroben zvlášť a je plně pratelný. Použitá látka je syntetická jelenice. Jedná se o materiál, který používá vlastnosti jelenice - tedy oděruvzdornost, jemnost a pevnost. Látka je nesmírně praktická a zajistí dlouholetou výdrž pelíšku. Zip povlaku je šit do tvaru "U", tedy po celém obvodu spodní části. Povlak je jednoduché sundat a zase navléknout. Stříška je vyrobena z chlupatého huňatého mikrovlákna. Mikroválkno je ideální pro použití na výrobky pro pejsky. Tkaní této látky je vertikální, tedy se do něj nezapichují psí chlupy. Stačí vyklepat a chlupy jsou pryč. Stříška je vpředu mírně vyztužena, aby se pejskovi snadno do pelíšku lezlo a stříška ho následně přikryla. Stříšku lze také částečně odhrnout - ohnout a vytvořit tak lem pelíšku.

Proč nakupovat u nás

Ušité na míru

U nás se dělají pouze kusovky, každý výrobek je originál. Buďte nároční! Vyberte barvy, rozměry i výšivku a ostatní je naše práce.

Zdraví především

Chcete, aby Váš pes neměl blokády zad nebo ztratil čich? Zvolte naše postroje, které jsou testovány psími terapeuty.

Vyrobeno s láskou

Každý vyráběný kus vezmeme do ruky pětkrát. Výroba není práce, ale náš život. A to milujeme !

Kamenná prodejna

Přijďte si prohlédnout vše, co vyrábíme. Přijďte pobejt ! Rádi poradíme a změříme pejska. Zborovská 16, Brno Žabovřesky